Blog > Komentarze do wpisu
Wyniku konkursu

 

Dzisiaj mamy wyniki konkursu na najsmaczniejsze danie wegańskie. Początkowo miały być nagrodzone 3 potrawy w kategoriach: danie najsmaczniejsze, najoryginalniejsze i surowe. Wybrać najlepsze dania mieli sami czytelnicy. Jednak większość przepisów przysłano na sam koniec, tak że nie miałyby czasu na zebranie głosów.

Niestety nikt nie przysłał przepisu na danie surowe. Musieliśmy więc zmienić system oceny. Nagradzamy jedno danie, które zyskało najwięcej głosów czytelników i dwa inne dania wybrane przez wegańskie jury :)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za nadesłanie przepisów, bo chociaż nie mogliśmy nagrodzić wszystkich przepisów, to jednak pomogą one innym weganom w urozmaiceniu ich diety, a to jest najlepsza nagroda.

Danie, które zebrało największą liczbę głosów (38) to Gulasz palce lizać - przepis nadesłała Karolina "Cottie" Antosiak.

Następne nagrodzone dania to: Selerowe Cordon Bleu - przepis nadesłany przez Olgę oraz Tort kanapkowy - przepis nadesłany przez Marylkę Sundberg (dobry pomysł na przyjęcia).

Gratulujemy Karolinie, Oldze i Marylce pierwszych (równorzędnych) nagród.

 

 

piątek, 09 grudnia 2011, slq1

Polecane wpisy

Komentarze
2011/12/10 22:29:04
Bardzo się cieszę z wygranej i dziękuję serdecznie wszystkim za głosy :).
A konkurencja była ogromna, wszystkie przepisy takie fajne! Mniam!

Weganizm Weganizm

Weganizm